Top

Lusso mode - www.lussomode.nl, Senso By Lusso - www.sensobylusso.nl


Lilly's ijs&chocolade Winschoten - www.lillysijsenchocolade.nl/vestigingen/winschoten


kadoHUT - www.kadohut.nl


Harwin Rutgers Agenturen - www.hr-buitenkussens.nl


hart&8 by Tricia - www.harten8.com


Frietambt - www.frietambt.nl


De Waal, koken,tafelen&geschenken - www.dewaalveendam.nl


Berwin Bijholt - www.berwinbijholt.nl


San*s Kids - www.sanskids.nl


Caroliens-Hairdesign - www.caroliens-hairdesign.nl
Bloemenshop van der Laan - www.bloemenshopvanderlaan.nl

Syllystyle - http://nl-nl.facebook.com/gipsy.muchachas

Elegance 4 You - www.elegance4you.nl

Galerie Leuk - www.galerie-leuk.nl


Studio 22 - www.studio-22.nl

Loesje Handel - https://www.facebook.com/#!/LoesjeHandel?fref=ts

Lichtcentrum Koos de Ruiter - www.koosderuiter.nl

Loods51 Hoogezand - www.loods51.nl

Da Funky Feet - www.dafunkyfeet.nl
Da Funky Feet zijn niet alleen standhouder, maar zullen ook demonstraties geven gecombineerd met de modeshows.

Klooster reizen - www.kloosterreizen.nl

Kloosterhuis - www.bloemsierkunstkloosterhuis.nl

Video4secure - www.video4secure.nl

't Kralenstulpje - www.kralenstulpje.nl

DJ school Groningen - www.djschoolgroningen.nl

Dien Popke - www.dienpopke.nl

Röben Herenmode - www.robenmode.nl

Röben Damesmode - www.jacky4fashion.nl


Patsy poppysmic - www.facebook.com/patsypoppysmic

Dendermonde - www.bijdendermonde.nl

MOMO'S KADO'S - www.mijnwebwinkel.nl/winkel/momos-kados


Dooley - www.facebook.com/#!/dooleyfashion?fref=ts

De Heerenzitting - www.facebook.com/#!/heeren.zitting?fref=ts

Brittsfabriek - brittsfabriek.nl

Palsma schoenen - www.facebook.com/#!/pages/Palsma-Schoenen/260852230651039?fref=ts


Cybelle - www.cybelle.nl

Rabobank Zuid en Oostgroningen - www.rabobank.nl/zog

Irmare - www.irmare.nl

Moooier - www.moooier.nl

Sportcentrum Nico Jager - www.sportcentrumnicojager.nl

HvA Installatietechniek en MvA Elektrotechniek - http://www.hva-mva.nl

Autobedrijf Ambergen - www.autobedrijfambergen.nl

Miss Oldambt - http://www.missoldambt.nl

Watersport Heiligerlee - http://www.watersportheiligerlee.nl